Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX20CM)
SKU:
FG-FE-40 734
63
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
12 în stoc
12 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (9 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Tablou sigurante aplicat (6 posturi)
Tablou sigurante aplicat (4 posturi)
Clema electrica (60A)
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
Rigleta din bronz pentru sigurante (1MMx7CMx1M)
Buton electric soc pentru oprire (rosu)
Intrerupator pentru tablou electric (10Ax220V)
Intrerupator mare (380V)
Tablou sigurante ingropat (12 posturi)
Tablou sigurante ingropat (2 posturi)
Siguranta bipolara (32A)
Siguranta bipolara (16A)
Siguranta automata rotunda (40A)
Siguranta automata rotunda neagra (10A)