„Arzator gaz soba teracota A600, 6 kw, 0.6 mc/h, diametru 90 mm” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
SKU:
FG-FE-40 733
77
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
12 în stoc
12 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (9 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Tablou sigurante aplicat (4 posturi)
Clema electrica (60A)
Buton electric soc pentru oprire (rosu)
Intrerupator pentru tablou electric (16Ax380V)
Intrerupator pentru tablou electric (10Ax220V)
Tablou sigurante ingropat (12 posturi)
Tablou sigurante aplicat (12 posturi)
Siguranta soc de exterior (16A)
Siguranta bipolara (32A)
Siguranta bipolara (10A)
Siguranta automata rotunda neagra (16A)
Siguranta automata rotunda (40A)
Siguranta automata rotunda neagra (10A)
Siguranta automata rotunda (32A)