Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
SKU:
FG-FE-40 733
77
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
12 în stoc
12 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (4 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Buton electric pentru oprire rosu
Intrerupator pentru tablou electric (10Ax220V)
Tablou sigurante ingropat (12 posturi)
Tablou sigurante ingropat (9 posturi)
Tablou sigurante ingropat (6 posturi)
Tablou sigurante ingropat (2 posturi)
Siguranta soc de exterior (25A)
Siguranta soc de exterior (20A)
Siguranta soc de exterior (16A)
Siguranta bipolara (20A)
Siguranta bipolara (10A)
Siguranta automata rotunda (10A)
Siguranta automata rotunda neagra (10A)