„Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX20CM)” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Cutie electrica din policarbonat (25CMX35CMX15CM)
SKU:
FG-FE-40 937
42
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
7 în stoc
7 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (6 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Tablou sigurante aplicat (4 posturi)
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
Cutie electrica din policarbonat (30CMX20CMX20CM)
Rigleta din bronz pentru sigurante (1MMx7CMx1M)
Intrerupator mare (380V)
Tablou sigurante ingropat (9 posturi)
Tablou sigurante ingropat (6 posturi)
Tablou sigurante ingropat (2 posturi)
Tablou sigurante aplicat (12 posturi)
Siguranta bipolara (25A)
Siguranta bipolara (16A)
Siguranta automata rotunda (10A)
Siguranta automata rotunda neagra (10A)
Siguranta automata rotunda (32A)
Siguranta automata rotunda (16A)