„Siguranta bipolara (25A)” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Cutie electrica din policarbonat (25CMX35CMX15CM)
SKU:
FG-FE-40 937
42
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
7 în stoc
7 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX20CM)
Evaluat la 0 din 5
Tablou sigurante aplicat (9 posturi)
Tablou sigurante aplicat (6 posturi)
Tablou sigurante aplicat (4 posturi)
Clema electrica (60A)
Rigleta din bronz pentru sigurante (1MMx7CMx1M)
Buton electric pentru oprire rosu
Intrerupator pentru tablou electric (16Ax380V)
Intrerupator (220V)
Tablou sigurante ingropat (12 posturi)
Siguranta soc de exterior (25A)
Siguranta soc de exterior (20A)
Siguranta bipolara (25A)
Siguranta bipolara (10A)
Siguranta automata rotunda (10A)
Siguranta automata rotunda neagra (10A)
Cutie electrica din policarbonat (20CMX30CMX13CM)
Cutie electrica din policarbonat (60CMX40CMX20CM)
Clema pentru sigurante (35A)
Intrerupator pentru tablou electric (63Ax380V)
PRODUSE POPULARE
Kit instalare GPL cu ceas butelie, furtun 1,5m, coliere si cheie de strangere
Evaluat la 5.00 din 5
(3)
Arzator gaz soba teracota A600, 6 kw, 0.6 mc/h, diametru 90 mm
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
Butelie aragaz GPL Gazzo Premium 26 litri 12 kg neincarcata
Set 4 arzatoare universale pentru aragaz, din aluminiu, negre
(3)
Robinet butelie gaz 1/2 alama, filet intrare conic
Set 5 butoane de aragaz, model Arctic, alb
Pachet Butelie GPL Gazzo Premium 26 litri 12 kg neincarcata+ Kit instalare GPL
Incarcator Li-ion 42V-2A/8×10,5mm, Xia
Set 4 capace universale pentru arzator aragaz, negre
(1)
Set 10 duze aragaz, filet 7, pas 1, conversie butelie-gaz metan
(1)
Set 10 duze aragaz, filet 6, pas 0.75, conversie butelie-gaz metan
Incuietoare pentru birou Nr.238-32 (12buc./cutie)
Set 4 duze aragaz, GPL, filet 5
Set 10 duze aragaz, filet 6, pas 0.75, conversie gaz metan-butelie
Arzator gaz soba teracota A600, 6 kw, 0.6 mc/h +Kit instalare GPL
Set 5 butoane de aragaz, model vechi, alb
Set Arzator gaz soba teracota A600, 6 kw, 0.6 mc/h + Ceas butelie italian gaz GPL cu regulator
Ceas butelie italian gaz GPL albastru
Incarcator Li-ion 36V-2A, XLR
Convertor Auto de Tensiune 24V-12V DC/20A