Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX20CM)
SKU:
FG-FE-40 734
63
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
12 în stoc
12 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (6 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Clema electrica (60A)
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
Rigleta din bronz pentru sigurante (1MMx7CMx1M)
Buton electric soc pentru oprire (rosu)
Intrerupator (220V)
Intrerupator mare (380V)
Tablou sigurante ingropat (2 posturi)
Tablou sigurante aplicat (12 posturi)
Siguranta soc de exterior (20A)
Siguranta bipolara (32A)
Siguranta bipolara (20A)
Siguranta bipolara (16A)
Siguranta bipolara (10A)
Siguranta automata rotunda (32A)