Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX20CM)
SKU:
FG-FE-40 734
63
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
12 în stoc
12 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (9 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Tablou sigurante aplicat (4 posturi)
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
Cutie electrica din policarbonat (30CMX20CMX20CM)
Buton electric pentru oprire rosu
Buton electric soc pentru oprire (rosu)
Intrerupator pentru tablou electric (16Ax380V)
Intrerupator (220V)
Tablou sigurante ingropat (9 posturi)
Tablou sigurante aplicat (12 posturi)
Siguranta soc de exterior (16A)
Siguranta bipolara (25A)
Siguranta automata rotunda neagra (16A)
Siguranta automata rotunda (40A)