„Acumulator Li-ion 7,4V-8V / 5000mAh – Model 2 x 18650” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Cutie electrica din policarbonat (25CMX35CMX15CM)
SKU:
FG-FE-40 937
42
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
7 în stoc
7 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (9 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Clema electrica (60A)
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
Rigleta din bronz pentru sigurante (1MMx7CMx1M)
Buton electric pentru oprire rosu
Buton electric soc pentru oprire (rosu)
Intrerupator pentru tablou electric (16Ax380V)
Tablou sigurante ingropat (9 posturi)
Siguranta soc de exterior (20A)
Siguranta soc de exterior (16A)
Siguranta bipolara (32A)
Siguranta bipolara (25A)
Siguranta bipolara (20A)
Siguranta automata rotunda neagra (10A)
Siguranta automata rotunda (16A)