„Tablou sigurante ingropat (12 posturi)” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Cutie electrica din policarbonat (25CMX35CMX15CM)
SKU:
FG-FE-40 937
42
Produse vândute în ultimele 7 zile
0
Persoane vizionează acest produs acum!
Magazin 100% românesc.
Cumpără acum și vei primi comanda în perioada:
.Posibilitate de livrare direct la Easybox.
14 zile drept de retur.
7 în stoc
7 în stoc
PRODUSE RECOMANDATE
Tablou sigurante aplicat (6 posturi)
Evaluat la 0 din 5
Tablou sigurante aplicat (4 posturi)
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX16CM)
Cutie electrica din policarbonat (30CMX20CMX20CM)
Intrerupator pentru tablou electric (10Ax220V)
Intrerupator (220V)
Intrerupator mare (380V)
Tablou sigurante ingropat (6 posturi)
Tablou sigurante ingropat (2 posturi)
Tablou sigurante aplicat (12 posturi)
Siguranta soc de exterior (25A)
Siguranta soc de exterior (16A)
Siguranta bipolara (32A)
Siguranta bipolara (10A)
Siguranta automata rotunda neagra (10A)
Siguranta automata rotunda (16A)
Cutie electrica din policarbonat (40CMX30CMX12CM)
Clema pentru sigurante (35A)
Clema pentru sigurante (16A)
Intrerupator pentru tablou electric (63Ax380V)
PRODUSE POPULARE
Kit instalare GPL cu ceas butelie, furtun 1,5m, coliere si cheie de strangere
Evaluat la 5.00 din 5
(3)
Arzator gaz soba teracota A600, 6 kw, 0.6 mc/h, diametru 90 mm
Evaluat la 5.00 din 5
(2)
Butelie aragaz GPL Gazzo Premium 26 litri 12 kg neincarcata
Set 4 arzatoare universale pentru aragaz, din aluminiu, negre
(3)
Robinet butelie gaz 1/2 alama, filet intrare conic
Set 5 butoane de aragaz, model Arctic, alb
Set 4 capace universale pentru arzator aragaz, negre
(1)
Pachet Butelie GPL Gazzo Premium 26 litri 12 kg neincarcata+ Kit instalare GPL
Incarcator Li-ion 42V-2A/8×10,5mm, Xia
Set 10 duze aragaz, filet 7, pas 1, conversie butelie-gaz metan
(1)
Set 10 duze aragaz, filet 6, pas 0.75, conversie butelie-gaz metan
Incuietoare pentru birou Nr.238-32 (12buc./cutie)
Set 4 duze aragaz, GPL, filet 5
Set 10 duze aragaz, filet 6, pas 0.75, conversie gaz metan-butelie
Arzator gaz soba teracota A600, 6 kw, 0.6 mc/h +Kit instalare GPL
Ceas butelie italian gaz GPL albastru
Set 5 butoane de aragaz, model vechi, alb
Set Arzator gaz soba teracota A600, 6 kw, 0.6 mc/h + Ceas butelie italian gaz GPL cu regulator
Incarcator Li-ion 36V-2A, XLR
Convertor Auto de Tensiune 24V-12V DC/20A